چین به پيشبرد روند صلح خاورمیانه مساعدت مي كند

چرا پیکنگ از روند صلح افغانستان حمایت می‌کند؟ | افغانستان | DW ...

14 فوریه 2015 پیکنگ ابراز آمادگی کرده است تا از حکومت افغانستان در گفتگوهای صلح با طالبان حمایت کند. وانگ یی، وزیر خارجه چین در سفری به اسلام آباد، کمک 

روند مذاکرات صلح خاورمیانه از ۱۹۶۷ تا کنون - BBC Persian

30 جولای 2013 در بسیاری از پیشنهادات صلح به قطعنامه ۲۴۲ اشاره شده است و قطعنامه شماره ۳۳۸ شورای امنیت نیز معمولا به این قطعنامه اشاره می کند. در قطعنامه ۳۳۸ آتش 

محمود عباس خواستار برگزاری کنفرانس صلح خاورمیانه در اواسط سال ...

20 فوریه 2018 محمود عباس می‌گوید به رسمیت شناختن کشور فلسطین «مذاکرات صلح را سال در آن زندگی کرده‌اند و پذیرش حقیقت، به پیشبرد صلح کمک می‌کند.

پیشنهاد چین برای همکاری با روند صلح افغانستان | طلوع‌نیوز

او افزود: «چین تمایل دارد به روند گفت‌وگوها و صلح تا جایی که ظرفیت‌اش اجازه می‌دهد، از تلاش‌های حکومت افغانستان و رییس‌جمهور اشرف غنی برای صلح قدردانی می‌کند.

ایرنا - تایوان: تسلیم مداخله جویی چین نمی شویم

21 مارس 2018 پکن - ایرنا - اداره امور چین در دولت تایوان در بیانیه ای هشدارهای 'شی جین وحدت صلح آمیز با تایوان است و به روند رشد این جزیره مساعدت می کند.

برای اولین بار کوشنر درباره طرح صلح خاورمیانه صحبت می‌کند - ایسنا

2 دسامبر 2017 برای خاورمیانه ممکن نباشد. اخیرا رئیس‌جمهور آمریکا در ایمیلی اعلام کرد: جارد کوشنر به سختی برای صلح میان اسرائیل و فلسطین تلاش می‌کند.

ﺍﻳﺮﺍﻥ ﺍﻱ ﻫﺴﺘﻪ ﺳﻴﺎﺳﺖ ﭼﻴﻦ ﺩﺭ ﻣﻨﺎﻗﺸﻪ ﻭ ﻋﻮﺍﻣﻞ ﻣﺆﺛﺮ ﺑﺮ

25 ژانويه 2014 ﻣﻲ. ﺷﻮ. ﺩ ﻛﻪ ﭘﻜﻦ ﺑ. ﻪ. ﻧﺎﭼﺎﺭ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺎ ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺳﺖ ﻭ ﭘﻨﺠﻪ ﻧﺮﻡ ﻛﻨﺪ. ﻫﻢ. ﺍﻛﻨﻮﻥ ﺍﻗﺘﺼـﺎﺩ. ﭼﻴﻦ ﺑﻪ ﺗﻜﻨﻮﻟﻮژﻱ ﻛﻨـﺪ . ﺑـﻴﺶ ﺍﺯ ﻧﻴﻤـﻲ ﺍﺯ ﻧﻴـﺎﺯ ﭼـﻴﻦ ﺑـﻪ ﻭﺍﺭﺩﺍﺕ ﺍﻧـﺮژﻱ، ﺍﺯ ﻃﺮﻳـﻖ. ﻛﺸﻮﺭﻫﺎﻱ ﻣﻨﻄﻘﻪ ﺧﺎﻭﺭﻣﻴﺎﻧﻪ ﺗﺄﻣﻴﻦ. ﻣﻲ. ﺷﻮﺩ. . ﺍﻱ. ﺍﻳﺮﺍﻥ ﺷﻜﻞ ﻣﻲ. ﺩﻫﻨﺪ ﻛﻪ ﻋﺒﺎﺭﺗﻨـﺪ ﺍﺯ. ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﺑﻪ ﺣﻖ ﺍﻳﺮﺍﻥ. ﺩﺭ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ. ﻫﺴﺘﻪ. ﺍﻱ. ﺻﻠﺢ .. ﺍﻧﺪ. ﺍﺻﻞ. ﺣﻤﻠﻪ ﭘﻴﺸﺪﺳﺘﺎﻧﻪ ﻭ ﺣﻤﻠﻪ ﭘﻴﺸـﮕﻴﺮﺍﻧﻪ. ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﺍﻳﻦ ﺗﻐﻴﻴﺮﺍﺕ ﺑﻪ ﺷﻤﺎﺭ ﻣﻲ. ﺭﻭﻧﺪ. 1. .. ﻫﺎ ﺍﺯ ﻣﺴﺎﻋﺪﺕ.

وزارت امور خارجه اسرائیل

به موازات آن، وزارت خارجه اسرائیل در برقراری و حفظ روابط با یهودیان دنیا نقش دارد و مدیر کل از همکاری و مساعدت رؤسای اداره های مختلف وزارت خارجه برخوردار است. خلیج فارس، مصر، امور فلسطینی، امور اورشلیم، طرح های خاورمیانه، همکاری های چند جانبه. با کشورهای شمال شرق آسیا (چین، ژاپن، مغولستان و کره جنوبی) رسیدگی می کند و 

چرا اینبار جنگنده اسرائیلی سرنگون شد؟ - Sputnik Iran

10 فوریه 2018 سوالی که امروز بسیاری به دنبال پاسخ آن هستند این است که چرا جنگنده اف تلاشی برای نابودی روند صلح دریغ نمی کنند و با حمله های پیاپی تلاش دارند دلیل اینکه خط قرمز ها را به عنوان خط قرمز های توافق شده میان آمریکا و روسیه عنوان می کنم چون کشیده شود و منطقه خاورمیانه که روی بشکه باروت است منفجر گردد.


دانلود کتاب های پی دی اف PDF